Nasz sprzęt

Kajaki polietylenowe

2 osobowe : Kajak niemieckiej firmy Eskimo Balu Fiji: długość 3,9 m, szerokość 86 cm, waga 33 kg. Solidnie wykonany z grubego i mocnego polietylenu HDPE, niezniszczalny, zwrotny, co na rzece ma znaczenie. Szeroki kokpit i składane bardzo wygodne siedzenia (z uchwytem na napój ;)) ułatwiają wsiadanie i wysiadanie oraz załadunek bagażu. Zintegrowane i wygodne uchwyty pomagają podczas transportu i przenoszenia kajaka przez przeszkody. Kajak przeznaczony na spływy 1-2 dniowe.

eskimo-fiji-balou_0-1

1 osobowe:  Kajak Roteko Jett : długość 4,0m, szerokość 70cm, waga 26kg. Przeznaczone do rekreacyjnego pływania po jeziorach oraz spokojnych rzekach. Smukły kształt pozwala rozwijać duże prędkości bez wysiłku. Jett wyposażony został w wygodne siedzisko ze składanym oparciem w wersji podwyższonej dla rekreacji. Kształt kajaka gwarantuje utrzymanie prawidłowego balansu na wodzie i kierunku płynięcia. Jett to doskonałe rozwiązanie na spokojne wody rzeczne i jeziora.

kajak-roteko-jett

Wiosła do kajaków

Wiosła są powleczone antypoślizgowa osłoną zapewniającą pewny uchwyt. Pióra wykonane z bardzo wytrzymałego a jednocześnie elastycznego polietylenu, ułatwiające odpychanie się od kamieni i drzew nie martwiąc się o ich pęknięcie.

Kamizelki asekuracyjne

Dla komfortu i bezpieczeństwa zapewniamy kamizelkę kajakową asekuracyjną firmy Olimp. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Materiał użyty do produkcji nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu kamizelka posiada dwa pasy z klamrą zatrzaskową. Szybko i łatwo zapniesz i dopasujesz kamizelkę. Wszystkie kamizelki posiadają paski krokowe uniemożliwiające wypłynięcie osoby użytkującej z kamizelki. Kamizelka posiada taśmy odblaskowe umiejscowione na ramionach. U dołu kamizelka posiada troczki za pomocą których kamizelkę można dopasować do swojej sylwetki. 

kam